Наші досвідчені медсестри підберуть Вам протез молочної залози з ліфами для його кріплення і Ви будете мати такий же вигляд як і до операції, будете почувати себе впевнено та комфортно.
Відразу після мастектомії за довідкою лікаря медичного закладу, де проводилась операція, та направленням жінка може безкоштовно отримати легкий післяопераційний текстильний протез з ліфом для його кріплення.
Для цього необхідно звернутися до управління соціального захисту населення, Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) або Об'єднаної територіальної громади (ОТГ) із заявою про забезпечення засобами реабілітації та довідкою лікаря закладу охорони здоров’я, в якому проводилась операція. На основі цієї заяви Обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю сформує направлення на первинне забезпечення засобами реабілітації. Після цього жінка може звертатися до нас для забезпечення післяопераційним протезом молочної залози у комплекті з ліфом.
Потім жінці необхідно отримати направлення для безкоштовного забезпечення силіконовим протезом з ліфами для його кріплення.
Для цього необхідно оформити висновок Лікувально-кваліфікаційної комісії (ЛКК) або висновок МСЕК (при встановленні інвалідності) та Індивідуальну програму реабілітації (ІПР) і знову звернутися до управління соціального захисту населення, ЦНАП або ОТГ із заявою про забезпечення засобами реабілітації. Після оформлення Обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю направлення жінка забезпечується :
- силіконовим протезом молочної залози;
- трьома ліфами для його кріплення або на вибір двома ліфами та одним спеціальним ліфом для кріплення протезів молочної залози для занять фізкультурою і плаванням (купальником);
- компресійним рукавом (якщо є набряк руки та для його профілактики).
Механізм забезпечення протезно-ортопедичними виробами визначений «Порядком забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 362)
Для безкоштовного отримання протезно-ортопедичних виробів Вам необхідно стати на облік до місцевого органу соціального захисту населення (СОБЕЗ), Центру надання адміністративних послуг, (ЦНАП) або Об'єднаної територіальної громади (ОТГ).
До органу соціального захисту населення, ЦНАП або ОТГ необхідно надати наступні документи:
- заяву про забезпечення засобами реабілітації;
- паспорт громадянина України та його копію (1, 2 та 11 стор.) або інший документ, що посвідчує особу;
- висновок МСЕК про встановлення інвалідності - жінкам, що мають інвалідність;
- індивідуальну програму реабілітації (ІПР) - жінкам, що мають інвалідність;
- висновок Лікувально-кваліфікаційної комісії (ЛКК) - жінкам, що не мають інвалідності;
- оригінал та копію пенсійного посвідчення (при його наявності);
- оригінал та копію довідки про присвоєння ідентифікаційного кода; Для отримання післяопераційного протеза та ліфа для його кріплення:
- заяву про забезпечення засобами реабілітації;
- довідку лікаря закладу охорони здоров’я, в якому проводилась операція, завірену печаткою та підписом, із зазначенням: ПІБ, дати народження, місця проживання, дати операції;
- паспорт громадянина України та його копію (1, 2 та 11 стор.) або інший документ, що посвідчує особу. Управління соціального захисту, ЦНАП або ОТГ передає Ваші документи до Обласного відділення Фондусоціального захисту осіб з інвалідністю, де формується направлення на забезпечення засобами реабілітації.
Потім Вам необхідно звернутися до нашого Протезно-ортопедичного центру «Мальви» для безкоштовного отримання протезно-ортопедичних виробів із заявкою про намір забезпечення засобами реабілітації.
У нас Ви маєте можливість безкоштовно отримати протези MAXIMA відомої європейської компанії "POFAM GROUP" та протези провідного українського виробника ОНВРЦ "ОРТЕС".